Varyant Tekstil Hakkında

Niçin Varyant?

Çünkü biz, rekabet, düşük karlılık değerleri ve değişen ihtiyaçlar karşısında sizleri memnun edebilmek için yenilikçi, zengin stoklu, hızlı, güvenilir ve doğru hizmet anlayışına sahibiz.

VARYANT'IN MİSYONU.

Tecrübe ve özgüvenimizle; dürüstlük, güven, şeffaflık ve kalitemizden ödün vermeden, günün trendlerine uygun bir firma olarak tekstil sektöründe öncü ve örnek olmak temel önceliğimizdir.

NE YAPIYORUZ?

Polyester Kumaşlar, Şifon Kumaşlar, Hayal Tül, Kristal Tül, Kom Tül, Saten Kumaşlar, Tül, Organze, Tafta, Düz Mikro ve Empirme Kumaşlar,Lezdantel Kumaşlar alanında toptan satış ve geniş stokla hizmet veriyoruz.

Varyant Tekstil

Biz kimiz? & Tarihçemiz

2002 yılında kurulup, Halaskargazi, Şafak Sokak No:87 Osmanbey'de hizmete devam eden Varyant Teksil, tecrübe olarak 25 yılı aşkın tekstil sektöründe emek sarfetmiş ve para kazanmanın ötesinde bu işe hizmet vermiş isimlerin imzasını taşımaktadır.
Kendisine müşterilerinin rekabet gücünü artıracak verimlilik ve çözüm üreten bir firma olabilmeyi misyon edinen firmamız, toptan kumaş çeşitlerinin en kalitelisini ve en ekonomik olanını sizlere temin etmeyi görev addeder.

Kısaca prensiplerimiz;

  • müşterilerine ekstra değer ve kalite katmak,
  • kendisine güvenilir bir firma olarak müşteri problemlerine çözüm ve destek sağlayabilmek,
  • ürün ve hizmet yelpazesinde kalite ve devamlılık sağlamak,
  • mevcut piyasanın getirdiği koşullar çerçevesinde tekstil endüstrisinin gerektirdiği standartları korumak,
  • nihayetinde müşteriyi mutlak anlamda tatmin edebilmek...
  • Hayatının her anında verimliliği kendisine ilke edinmiş, kendine güveni yüksek, şık ve belirli bir tarz sahibi müşterilerinin kendi çizgilerini oluşturabilmelerine imkan tanıyan zengin ve derinlikli ürün yelpazesi ile Varyant Tekstil'i mutlaka görmelisiniz.